Nie Ma Lipy na Gardenii

Nie Ma Lipy na GardeniiW naszej firmie kładziemy duży nacisk na rozwój oraz poszerzanie swojej wiedzy, zawsze staramy się podążać z duchem czasu i być na bieżąco z branżowymi nowinkami, dlatego też nie mogło nas zabraknąć na jednych z największych i najważniejszych targów ogrodniczych w Polsce – Gardenia 2020.

Te dwa dni spędzone w Poznaniu były dla nas niezwykle intensywne, ale także wyjątkowo interesujące i  owocne. Udało się nam nie tylko zobaczyć oraz przetestować nowoczesny i innowacyjny sprzęt, zrobić małe zakupy ogrodnicze, ale przede wszystkim spotkać naprawdę interesujące osoby z branży i nawiązać wiele nowych znajomości. Oczywiście większość czasu spędziliśmy w strefie arborystycznej fantastycznie zorganizowanej przez Federację Arborystów Polskich. Wzięliśmy udział we wszystkich wykładach i pokazach przygotowanych przez tę organizację. Wymienialiśmy się spostrzeżeniami i informacjami z kolegami z branży, podejrzeliśmy kilka ciekawych patentów i rozwiązań sprzętowych. Korzystając z okazji kilku członków naszej ekipy złożyło wnioski z prośbą o przyjęcie na członków Federacji Arborystów Polskich. Dokumenty przyjął zarząd organizacji i zostaną rozpatrzone przy kolejnym walnym zgromadzeniu.

Na targach mieliśmy także okazję porozmawiać z przedstawicielami firm zajmujących się produkcją i dystrybucją specjalistycznego sprzętu arborystycznego. W najbliższym czasie planujemy kolejne większe zakupy, dlatego te spotkania okazały się dla nas wyjątkowo przydatne. Mimo dużego natłoku zajęć i zmęczenia bardzo cieszymy się z naszego wyjazdu. Jesteśmy pewni, że za rok ponownie zawitamy na Gardenię.