Referencje

Referencje firmy IPC

Z firmą Nie Ma Lipy Katarzyna Zaborska-Zielińska na stałe współpracujemy już od blisko 3 lat, czyli od samego początku powstania tego przedsiębiorstwa. W tym czasie zleciliśmy tej firmie wykonanie szeregu prac polegających na wycince drzew metodą tradycyjną, ścince sekcyjnej za pomocą technik alpinistycznych, oczyszczaniu działek pod zabudowę oraz profesjonalnej pielęgnacji drzew i krzewów w różnych częściach Wrocławia.

Pracownicy Nie Ma Lipy nigdy nas nie zawiedli. Powierzone im zadania zawsze wykonują profesjonalnie, sprawnie a nade wszystko bezpiecznie. Dotrzymują terminów oraz wcześniejszych ustaleń, są dobrze zorganizowani i mają dużą wiedzę z zakresu arborystyki i dendrologii. Przez te kilka lat współpracy dali się poznać jako prawdziwi specjaliści w swojej branży. Ponadto firma dysponuje fachowym, ciężkim sprzętem, dzięki któremu może wykonywać dane zlecenie kompleksowo.

Nie Ma Lipy to rzetelny i odpowiedzialny partner biznesowy, z którym warto nawiązać współpracę. Oczywiście w przyszłości planujemy kolejne wspólne realizacje.

Przemysław Byrski - IPC Polska

NIE MA LIPY
5
2020-02-16T18:51:31+00:00

Przemysław Byrski - IPC Polska

Z firmą Nie Ma Lipy Katarzyna Zaborska-Zielińska na stałe współpracujemy już od blisko 3 lat, czyli od samego początku powstania tego przedsiębiorstwa. W tym czasie zleciliśmy tej firmie wykonanie szeregu prac polegających na wycince drzew metodą tradycyjną, ścince sekcyjnej za pomocą technik alpinistycznych, oczyszczaniu działek pod zabudowę oraz profesjonalnej pielęgnacji drzew i krzewów w różnych częściach Wrocławia. Pracownicy Nie Ma Lipy nigdy nas nie zawiedli. Powierzone im zadania zawsze wykonują profesjonalnie, sprawnie a nade wszystko bezpiecznie. Dotrzymują terminów oraz wcześniejszych ustaleń, są dobrze zorganizowani i mają dużą wiedzę z zakresu arborystyki i dendrologii. Przez te kilka lat współpracy dali się poznać jako prawdziwi specjaliści w swojej branży. Ponadto firma dysponuje fachowym, ciężkim sprzętem, dzięki któremu może wykonywać dane zlecenie kompleksowo. Nie Ma Lipy to rzetelny i odpowiedzialny partner biznesowy, z którym warto nawiązać współpracę. Oczywiście w przyszłości planujemy kolejne wspólne realizacje.

Referencje firmy Akme

Firma arborystyczna Nie Ma Lipy Katarzyna Zaborska-Zielińska wykonała dla naszej firmy dwie usługi:

- pielęgnację drzew rosnących wzdłuż granicy posesji przy ul. Traugutta 114-120 we Wrocławiu, której celem było wyeliminowanie ograniczenia skrajni drogowej i zagrożenia w ruchu drogowym

- wycinkę drzew rosnących przy ul. Więziennej we Wrocławiu

Z powierzonych zadań firma Nie Ma Lipy wywiązała się terminowo, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami oraz sztuką arborystyczną. Zlecona praca została wykonana sprawnie, profesjonalnie, zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa, co czyni tę firmę godną polecenia!

Andrzej Poddębniak - Dyrektor Generalny AKME

NIE MA LIPY
5
2020-02-17T12:53:46+00:00

Andrzej Poddębniak - Dyrektor Generalny AKME

Firma arborystyczna Nie Ma Lipy Katarzyna Zaborska-Zielińska wykonała dla naszej firmy dwie usługi: - pielęgnację drzew rosnących wzdłuż granicy posesji przy ul. Traugutta 114-120 we Wrocławiu, której celem było wyeliminowanie ograniczenia skrajni drogowej i zagrożenia w ruchu drogowym - wycinkę drzew rosnących przy ul. Więziennej we Wrocławiu Z powierzonych zadań firma Nie Ma Lipy wywiązała się terminowo, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami oraz sztuką arborystyczną. Zlecona praca została wykonana sprawnie, profesjonalnie, zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa, co czyni tę firmę godną polecenia!

Referencje TECHMA-PROJECT

Z firmą Nie Ma Lipy współpracujemy już od dłuższego czasu. Do tej pory przedsiębiorstwo to wykonało dla nas wycinkę drzew metodą alpinistyczną oraz nasadzenia kompensacyjne, z których jesteśmy wyjątkowo zadowoleni.

Jest to bardzo kompetentna, rzetelna i terminowa ekipa, która wykonuje usługi najwyższej jakości. Pracownicy tej firmy nie boją się wyzwań, a każde zlecenie realizują fachowo, skutecznie i z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa. Od razu widać, że praca na drzewach, to nie tylko ich zawód, ale także prawdziwa pasja.

Nasza współpraca przebiegała sprawnie i w miłej atmosferze. Nigdy nie mieliśmy zastrzeżeń do wykonanej przez nich pracy. Nie Ma Lipy to firma profesjonalna w każdym calu - naprawdę godna polecenia!

Maja Dłużniewska - Prezes Zarządu TECHMA-PROJECT

NIE MA LIPY
5
2020-02-18T19:01:00+00:00

Maja Dłużniewska - Prezes Zarządu TECHMA-PROJECT

Z firmą Nie Ma Lipy współpracujemy już od dłuższego czasu. Do tej pory przedsiębiorstwo to wykonało dla nas wycinkę drzew metodą alpinistyczną oraz nasadzenia kompensacyjne, z których jesteśmy wyjątkowo zadowoleni. Jest to bardzo kompetentna, rzetelna i terminowa ekipa, która wykonuje usługi najwyższej jakości. Pracownicy tej firmy nie boją się wyzwań, a każde zlecenie realizują fachowo, skutecznie i z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa. Od razu widać, że praca na drzewach, to nie tylko ich zawód, ale także prawdziwa pasja. Nasza współpraca przebiegała sprawnie i w miłej atmosferze. Nigdy nie mieliśmy zastrzeżeń do wykonanej przez nich pracy. Nie Ma Lipy to firma profesjonalna w każdym calu - naprawdę godna polecenia!

Referencje Cmentarz Św. Wawrzyńca

Firma Nie Ma Lipy regularnie opiekuje się drzewami na Cmentarzu Św. Wawrzyńca od przeszło dwóch lat. W tym czasie przedsiębiorstwo to było odpowiedzialne za wykonanie inwentaryzacji wszystkich drzew, profesjonalną pielęgnację wraz z usuwaniem posuszu i jemioły, a także wycinkę martwych okazów, zrębkowanie gałęzi i wywóz urobku.

Jesteśmy wyjątkowo zadowoleni ze współpracy z tą firmą. Wszystkie zlecenia realizowane są terminowo, rzetelnie, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Nie Ma Lipy zawsze stawia bezpieczeństwo osób odwiedzających cmentarz a także pobliskie mienie na pierwszym miejscu, dzięki czemu, mimo przeprowadzania wyjątkowo trudnych prac, przez te kilka lat nigdy nie doszło do jakiegokolwiek, nawet niewielkiego incydentu. Widać, że pracownicy firmy mają dużą wiedzę dotyczącą drzew oraz pracy na nich. Często stosują techniki alpinistyczne, a cały urobek spuszczają na linach, co sprawia, że mogą pracować na każdym, nawet trudno dostępnym drzewie rosnącym bezpośrednio nad nagrobkami. Dodatkowo pielęgnacje wykonywane są za pomocą piłek ręcznych, dzięki czemu nawet podczas intensywnych prac można zachować ciszę, co jest niezwykle ważne w przypadku takiego miejsca, jakim jest cmentarz.

Nie Ma Lipy jest firmą godną polecanie dla wszystkich tych, którzy szukają rzetelnej, profesjonalnej ekipy, która w sposób odpowiedzialny i kompetentny zajmuje się drzewami.

Grzegorz Steblewski - Kierownik Cmentarza Św. Wawrzyńca we Wrocławiu

NIE MA LIPY
5
2020-02-26T14:47:44+00:00

Grzegorz Steblewski - Kierownik Cmentarza Św. Wawrzyńca we Wrocławiu

Firma Nie Ma Lipy regularnie opiekuje się drzewami na Cmentarzu Św. Wawrzyńca od przeszło dwóch lat. W tym czasie przedsiębiorstwo to było odpowiedzialne za wykonanie inwentaryzacji wszystkich drzew, profesjonalną pielęgnację wraz z usuwaniem posuszu i jemioły, a także wycinkę martwych okazów, zrębkowanie gałęzi i wywóz urobku. Jesteśmy wyjątkowo zadowoleni ze współpracy z tą firmą. Wszystkie zlecenia realizowane są terminowo, rzetelnie, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Nie Ma Lipy zawsze stawia bezpieczeństwo osób odwiedzających cmentarz a także pobliskie mienie na pierwszym miejscu, dzięki czemu, mimo przeprowadzania wyjątkowo trudnych prac, przez te kilka lat nigdy nie doszło do jakiegokolwiek, nawet niewielkiego incydentu. Widać, że pracownicy firmy mają dużą wiedzę dotyczącą drzew oraz pracy na nich. Często stosują techniki alpinistyczne, a cały urobek spuszczają na linach, co sprawia, że mogą pracować na każdym, nawet trudno dostępnym drzewie rosnącym bezpośrednio nad nagrobkami. Dodatkowo pielęgnacje wykonywane są za pomocą piłek ręcznych, dzięki czemu nawet podczas intensywnych prac można zachować ciszę, co jest niezwykle ważne w przypadku takiego miejsca, jakim jest cmentarz. Nie Ma Lipy jest firmą godną polecanie dla wszystkich tych, którzy szukają rzetelnej, profesjonalnej ekipy, która w sposób odpowiedzialny i kompetentny zajmuje się drzewami.

Referencje DOIARP

Dolnośląska Okręgowa Izba Architektów RP rekomenduje współpracę z firmą Katarzyna Zaborska-Zielińska Nie Ma Lipy z siedzibą we Wrocławiu, która w dniu 12.02.2020 r. wykonała zabiegi pielęgnacyjno-konserwacyjne dwóch dębów rosnących na terenie siedziby Izby, która znajduje się na obszarze zabytkowego zespołu urbanistycznego – osiedle mieszkaniowe WUWA, wpisanego do rejestru zabytków. Firma Nie Ma Lipy zapewniła osobę posiadającą odpowiednie uprawnienia do nadzoru dendrologicznego. Dodatkowo jedno z drzew zasiedlone było przez gatunki chronione – kozioroga dobosza, pachnicy dębowej i kwietnicy okazałej, co wymagało udziału zoologa podczas realizacji zlecenia, za które obecność także odpowiadała firma z Wrocławia.

Pracownicy firmy Nie Ma Lipy przeprowadzili wszystkie prace pielęgnacyjne zgodnie z wytycznymi obecnych na miejscu specjalistów oraz przygotowanym operatem. Do najważniejszych czynności należało usunięcie posuszu z obu drzew, odciążenie korony jednego z nich poprzez jej lekką redukcję oraz montaż profesjonalnych wiązań elastycznych.

Wszystkie czynności zostały przeprowadzone fachowo, starannie i z zachowanie norm bezpieczeństwa. Usługa została wykonana profesjonalnie i rzetelnie.

 

Mgr inż. arch. Anna Kościuk - Przewodnicząca Rady Dolnośląskiej Okręgowej Izby Architektów Rzeczypospolitej Polskiej

NIE MA LIPY
5
2020-03-05T20:22:26+00:00

Mgr inż. arch. Anna Kościuk - Przewodnicząca Rady Dolnośląskiej Okręgowej Izby Architektów Rzeczypospolitej Polskiej

Dolnośląska Okręgowa Izba Architektów RP rekomenduje współpracę z firmą Katarzyna Zaborska-Zielińska Nie Ma Lipy z siedzibą we Wrocławiu, która w dniu 12.02.2020 r. wykonała zabiegi pielęgnacyjno-konserwacyjne dwóch dębów rosnących na terenie siedziby Izby, która znajduje się na obszarze zabytkowego zespołu urbanistycznego – osiedle mieszkaniowe WUWA, wpisanego do rejestru zabytków. Firma Nie Ma Lipy zapewniła osobę posiadającą odpowiednie uprawnienia do nadzoru dendrologicznego. Dodatkowo jedno z drzew zasiedlone było przez gatunki chronione – kozioroga dobosza, pachnicy dębowej i kwietnicy okazałej, co wymagało udziału zoologa podczas realizacji zlecenia, za które obecność także odpowiadała firma z Wrocławia. Pracownicy firmy Nie Ma Lipy przeprowadzili wszystkie prace pielęgnacyjne zgodnie z wytycznymi obecnych na miejscu specjalistów oraz przygotowanym operatem. Do najważniejszych czynności należało usunięcie posuszu z obu drzew, odciążenie korony jednego z nich poprzez jej lekką redukcję oraz montaż profesjonalnych wiązań elastycznych. Wszystkie czynności zostały przeprowadzone fachowo, starannie i z zachowanie norm bezpieczeństwa. Usługa została wykonana profesjonalnie i rzetelnie.  

Referencje Przedszkole Miejskie Nr 1 w Chojnowie

Zaświadczam, że w/w Firma współpracowała z Przedszkolem Miejskim nr 1 w Chojnowie w latach 2019 – 2020 w zakresie doradztwa dendrologicznego oraz wycinki drzew rosnących na terenie ogrodu przedszkolnego.

Wszystkie działania związane z wycinką drzew, czyli: sama wycinka, wykarczowanie pniaków, odbiór drewna, uporządkowanie terenu zostały wykonane bardzo profesjonalnie i były doskonale zaplanowane pod względem organizacyjnym i logistycznym, co pozwoliło na wykonanie prac pomimo niesprzyjających i trudnych warunkach pogodowych.

Na wielkie uznanie zasługuje elastyczność w zakresie ustalania czasu wykonania robót. Pracownicy Firmy NIE MA LIPY dostosowali go do specyfiki pracy i funkcjonowania przedszkola, uwzględniając wszystkie prośby dyrekcji placówki.

Polecam Firmę NIE MA LIPY ze względu na fachowość, doświadczenie jej pracowników, terminowość i wysoką jakość wykonywanych usług.

Dyrektor Przedszkola Miejskiego Nr 1 w Chojnowie

Lucyna Spes

NIE MA LIPY
5
2021-01-21T06:24:00+00:00

Dyrektor Przedszkola Miejskiego Nr 1 w Chojnowie

Lucyna Spes

Zaświadczam, że w/w Firma współpracowała z Przedszkolem Miejskim nr 1 w Chojnowie w latach 2019 – 2020 w zakresie doradztwa dendrologicznego oraz wycinki drzew rosnących na terenie ogrodu przedszkolnego. Wszystkie działania związane z wycinką drzew, czyli: sama wycinka, wykarczowanie pniaków, odbiór drewna, uporządkowanie terenu zostały wykonane bardzo profesjonalnie i były doskonale zaplanowane pod względem organizacyjnym i logistycznym, co pozwoliło na wykonanie prac pomimo niesprzyjających i trudnych warunkach pogodowych. Na wielkie uznanie zasługuje elastyczność w zakresie ustalania czasu wykonania robót. Pracownicy Firmy NIE MA LIPY dostosowali go do specyfiki pracy i funkcjonowania przedszkola, uwzględniając wszystkie prośby dyrekcji placówki. Polecam Firmę NIE MA LIPY ze względu na fachowość, doświadczenie jej pracowników, terminowość i wysoką jakość wykonywanych usług.
5
6
NIE MA LIPY