Wycinka drzew i usuwanie korzeni pod budowę

czyszczenie działki pod budowęPrzygotowanie działki pod późniejszą budowę wcale nie jest łatwe. Żeby zacząć jakiekolwiek prace, należy najpierw pozbyć się niechcianej roślinności, którą jest ona nierzadko bardzo gęsto porośnięta. Usuwanie niewielkich drzew, dziko rosnących krzewów i pnączy, jest zajęciem ciężkim i czasochłonnym.

Czasem podczas przygotowania terenu, ze względu na kolizję z planowaną inwestycją, niezbędne jest także usunięcie dużych drzew, dlatego do oczyszczania działki warto wynająć specjalistów, którzy są w stanie sprostać także temu zadaniu. Nierzadko przygotowując działkę pod budowę niezbędne jest także wyfrezowanie pni pozostałych po wycince lub w niektórych przypadkach wręcz wyrwanie całych karpin za pomocą ciężkiego sprzętu. Następnie zazwyczaj wykonywane jest wyrównanie terenu oraz mulczowanie gleby. Oczywiście nasza firma wykonuje wszystkie te wyżej wymienione usługi. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie także ogrodzić cały teren za pomocą siatki leśnej, odpowiadamy także za wywóz całego niechcianego urobku.

W przypadku oczyszczania działek dla firmy możemy zapewnić obecność ornitologa lub zoologa, żeby zyskać pewność, iż podczas wykonywanych prac nie dojdzie do czynności zakazanych względem gatunków chronionych.

Jak widać w naszej firmie do przygotowania terenu pod budowę podchodzimy kompleksowo i staramy się sprostać wszelkim oczekiwaniom naszych zleceniodawców.