Usługi Nie Ma Lipy

doradztwo pielegnacja drzew i krzewow wycinka drzew

Wycinka

Jesteśmy wielkimi fascynatami drzew, mino to zdajemy sobie sprawę, że w niektórych sytuacjach, np. gdy drzewo jest chore, martwe, zagraża ludzkiemu życiu lub mieniu, jedynym słusznym rozwiązaniem jest jego usunięcie. Zawsze indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia, dokładnie analizujemy miejsce pracy i wybieramy najlepszy w danej sytuacji sposób wycinki. Dzięki doświadczeniu oraz posiadanej wiedzy jesteśmy w stanie wyciąć nawet największe drzewo, usytuowane w trudno dostępnym, problematycznym miejscu. Podczas naszych działań kładziemy duży nacisk na zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa.

W tym zakresie wykonujemy następujące usługi:

Ceny za nasze usługi ustalane są indywidualnie. Wstępną wycenę jesteśmy w stanie wykonać po zapoznaniu się z zakresem prac oraz na podstawie przesłanych zdjęć drzew, których będzie dotyczyć umowa. Ostateczne koszty określamy dopiero po oględzinach miejsca planowanych robót. Wycena taka jest całkowicie DARMOWA i niezobowiązująca!

Przedstawione przez nas ceny zawierają w sobie dojazd, usługę oraz uprzątnięcie terenu po cięciu.

 

Pielęgnacja

Piękne, okazałe stare drzewo bez wątpienia stanowi wspaniałą ozdobę ogrodu. Jednak, by mogło cieszyć nasze oczy swoim majestatem przez wiele lat, należy pamiętać o odpowiedniej jego pielęgnacji. Drzewa rosnące w środowisku miejskim wymagają regularnej, profesjonalnej opieki, najlepiej już od pierwszych lat swojego życia. Dzięki takim działaniom roślina nie tylko zyska wymarzony wygląd, ale także uniknie w przyszłości wielu problemów zdrowotnych. Dodatkowo, odpowiednio pielęgnując drzewo jesteśmy w stanie ustrzec się przed sytuacją, w których staje się ono zagrożeniem dla otoczenia, a dla właścicieli prawdziwym utrapieniem. Młodsze drzewo bez większego ryzyka można formować tak, by w przyszłości bez problemów stawiało opór wiatrom, nie nachodziło na budynki mieszkalne czy nadmiernie zacieniało wnętrze domu. Z doświadczenia wiemy, że w wielu przypadkach, gdyby wcześniej zastosować odpowiednie cięcia pielęgnacyjne, można by uniknąć większości wycinek.

Do naszych podstawowych usług należą:

 

Ceny za nasze usługi ustalane są indywidualnie. Wstępną wycenę jesteśmy w stanie wykonać po zapoznaniu się z zakresem prac oraz na podstawie przesłanych zdjęć drzew, których będzie dotyczyć umowa. Ostateczne koszty jesteśmy w stanie określić dopiero po oględzinach miejsca planowanych robót. Wycena taka jest całkowicie DARMOWA i niezobowiązująca!

Przedstawione przez nas ceny zawierają w sobie dojazd, usługę oraz uprzątnięcie terenu po cięciu.

 

 Doradztwo

Pracownicy firmy NIE MA LIPY służą fachowym doradztwem dotyczącym pielęgnacji i wycinki drzew. Pomagamy ocenić stan drzewa, ustalić właściwy zakres prac oraz metody ich wykonania, podpowiadamy jak właściwie dbać o konkretny okaz, rozpoznajemy choroby oraz sugerujemy, w jaki sposób można z nimi walczyć. Udzielając specjalistycznych wskazówek zawsze bierzemy pod uwagę zarówno zastrzeżenia naszych klientów, jak i dobro samej rośliny. Nie boimy się stosować niestandardowych, kreatywnych metod. Na pewno znajdziemy najlepsze rozwiązanie Twojego problemu. Dodatkowo pomagamy w załatwianiu formalności związanych z wycinką drzew. Służymy pomocą osobom prywatnym podczas wypełniania zgłoszenia oraz firmom w uzyskaniu pozwolenia na wycinkę.

 

Ceny za nasze usługi ustalane są indywidualnie. Pomoc doradcza jest całkowicie DARMOWA w przypadku, gdy równocześnie skorzystają Państwo z naszych pozostałych usług: wycinki lub pielęgnacji drzew.